Svet.SlajderСветСвет.Портал

Песков: Нема нови информации за средба Путин – Бајден

Засега нема нови информации за организирање можна средба меѓу Владимир Путин и Џо Бајден, изјави денеска портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков, јави агенцијата ТАСС.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close