Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Песков: Апсењето луѓе беше неопходен одговор

Кремљ денеска соопшти дека апсењето на илјадници луѓе на протестите против затворањето на рускиот опозициски лидер Алексеј Навални е неопходен одговор на протестите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close