0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Përshkallëzohen përleshjet midis Izraelit dhe Hamasit, të paktën 40 viktima

Të paktën 35 palestinezë, midis të cilëve edhe 10 fëmijë, si dhe pesë izraelitë humbën jetën në përleshjet e reja midis Izraelit dhe palestinezëve, kumtuan autoritetet shëndetësore, transmeton Bi-Bi-Si.

Back to top button
Close
Close