0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë MKDKronikëKronikë.PortalLajme nga komunatMakedonija.Slajder

Përmbyset një autobus në Koçan, gjashtë të lënduar

Një autobus u përmbys sot pasdite rreth orës 15 në hyrje të Koçanit tek hoteli "Nacional" dhe përfundoi në një hapësirë të hapur pranë hekurudhës. Sipas informacioneve të para, janë lënduar gjashtë persona dhe me urgjencë janë transferuar në Spitalin e Përgjithshëm në Koçan.

Back to top button
Close
Close