BotëSvet.Slajder

Përleshje të reja në afërsi të Al Aksës në Jerusalem

Përplasje të reja shpërthyen sot në mëngjes në mesin e besimtarëve palestinezë dhe policisë izraelite në afërsi të xhamisë Al Aksa në Jerusalemin lindor, njoftuan mediat izraelite.

Back to top button
Close
Close