BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Përleshje të reja mes palestinezëve dhe policëve izraelitë në Jerusalem

Policia izraelite u përlesh me palestinezët mbrëmë para qytetit të vjetër të Jerusalemit, dhe më parë parandaloi autobusët me besimtarë myslimanë të lëviznin drejt atij qyteti.

Back to top button
Close
Close