BotëBotë.Portal

Përleshje mes forcave filipinase të sigurisë dhe tregtarëve me drogë, të paktën 13 persona e kanë humbur jetën

Të paktën 13 persona, mes të cilëve edhe një polic, e humbën jetën, ndërsa dy policë janë lënduar në aksionin e forcave filipinase të sigurisë kundër tregtarëve me drogë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close