0_Maqedoni.Portal0_MIA Investigon.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëriTemëVideo deklaratë

Përgatitjet përfundimtare për fillimin zyrtar të mësimit online, MIA e vizitoi njërën nga shkollat e Shkupit

Dyqind e gjashtëdhjetë mijë nxënës dhe rreth 25 mijë mësues nga shkollat ​​fillore dhe të mesme në vend do ta përdorin Platformën kombëtare për mësim online nga dita e nesërme, 1 tetor, kur fillon zyrtarisht viti shkollor.

Back to top button
Close
Close