0_Maqedoni.PortalKorrespondentë BotëPolitikë

Përfundimet nga Këshilli Evropian në fokusin e diskutimit të Micotakisit dhe Zaevit

- Për çështjet aktuale dhe temat me interes të përbashkët, kanë biseduar Kirjakos Micotakisi dhe Zoran Zaevi në takimin e tyre në kuadër të Samitit në Selanik, me fokusin e vendosur në përfundimet e Samitit të BE-së, sipas kumtesës së kabinetit të kryeministrit grek, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close