Дописници МКДКултураКултура.Портал

Перформанс „Сите бои на џезот” се одржа во Крива Паланка

Во Крива Паланка вечерва се одржа уметничкиот перформанс насловен „Сите бои на џезот".

Back to top button
Close
Close