0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Перез: Клубовите не можат туку така да ја напуштат Супер лигата

Претседателот на шпанскиот прволигаш Реал Мадрид, Флорентино Перез, изјави денеска дека 12. клубови, кои ја основаа фудбалската Супер лига не можат да го напуштат проектот поради обврзувачките договори

Back to top button
Close
Close