BotëSvet.Slajder

Për shkak të protestave të anti vaksinuesve në Los Anxhelos për një kohë të shkurtër është ndërprerë vaksinimi

Për shkak të protestave të ultradjathtistëve dhe kundërshtarëve të vaksinimit, në Los Anxhelos ditën e shtunë një orë është ndërprerë vaksinimi në pikën e hapur në stadiumin Doxhers.

Back to top button
Close
Close