EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Për shkak të një gabimi, vaksina e AstraZeneka është vënë në pikpyetje

AstraZeneka  dhe Universiteti i Oksfordit  e pranoi se  ka ndodhur një gabim  gjatë testimit të vaksinës  për koronavirusin, që shkaktoi shumë pyetje  në lidhje me rezultatet e para që i publikuan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close