EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Për Rusinë – SHBA-ja dhe Çekia janë “shtete armike”

Qeveria ruse formalisht i caktoi Çekinë dhe SHBA-në si “vende armike”.

Back to top button
Close
Close