0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Për edhe një javë vazhdohen masat kufizuese

Masat e vazhdueshme për kufizimin e lëvizjes dhe për kufizimet tjera dhe masat për zbatimin e mbrojtjes personale për pengimin e përhapjes së Kovid-19 mbeten në fuqi edhe një javë. Qeveria, pas rekomandimit të Komisionit për sëmundje infektive, dje vendosi që ato të zbatohen deri më 27 prill të vitit 2021 (e martë).

Back to top button
Close
Close