0_Sport,PortalFutboll

Për Çelzin dhe Sitin nga 4.000 bileta për finalen në Stamboll

Asociacioni evropian i futbollit (UEFA) sot ka shprehur shpresë se do të mund t’u ndajë Çelzit dhe Mançester Sitit të paktën 4.000 bileta për tifozët e tyre për finalen e Ligës së kampionëve.

Back to top button
Close
Close