BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Pentagoni: Numri i ushtarëve amerikanë në Afganistan dhe Irak është pakësuar në 2.500

Shefi i Pentagonit, Kristofer  Miler, sot kumtoi se numri i ushtarëve amerikanë në Afganistan është pakësuar në 2.500, si edhe në Irak, në pajtim me dëshirën e presidentit në largim, Donald Tramp t'i përfundojë "luftërat e pafundme".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close