0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Пентагон блокиран, престрелка во близина на метро станица

Зградата на Пентагон во Вашингтон е блокирана, и на ниту еден од вработените не им е дозволено да заминат, откако се случи престрелка во близина на една метро станица, објави Агенцијата за воена заштита на Пентагон на Твитер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close