0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Pendarovski i shprehu ngushëllime familjes së fëmijëve të vdekur në shpërthimin në Rramanli

Presidenti Stevo Pendarovski pasdite në profilin e tij në Fejsbuk  i shprehu ngushëllim familjes e cila humbi tre fëmijë në shpërthimin e bombolës së gazit neë fshatin në Ramanli të Kumanovës.

Shkup, 23 shkurt 2020 (MIA) – Presidenti Stevo Pendarovski pasdite në profilin e tij në Fejsbuk  i shprehu ngushëllim familjes e cila humbi tre fëmijë në shpërthimin e bombolës së gazit neë fshatin në Ramanli të Kumanovës.

“Ngushëllime për familjen dhe të afërmve për aksidentin në fshatin Rramanli të Kumanovës ku jetën e humbën tre fëmijë, ndërsa gjashtë persona të tjerë janë lënduar. Humbja është e pakopensueshme, shpresoj se të lënduarve, të cilëve për momentin u ofrohet  ndihmë mjekësore, do të jenë mirë” ka shkruar Penrarovski.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close