Линк во живоПолитика

Изјава на претседателот Пендаровски по средбата со грчката претседателка Сакеларопулу (во живо)

Изјава на претседателот Стево Пенадровски по средбата во Атина со неговата грчка колешка Катерина Сакеларопулу.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close