0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Pendarovski vullnetarëve: Ju jeni shembulli se si duhet të jemi solidarë dhe të ndihmojmë

Presidenti Stevo Pendarovski me rastin e shënimit të 5 Dhjetorit - Ditës Ndërkombëtare të Vullnetarizmit, sot onlajn bisedoi me vullnetarë të rajoneve të ndryshme dhe organizatave nga Republika e Maqedonisë së Veriut.

Back to top button
Close
Close