0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Пендаровски во Анталија се сретна со Ердоган

Претседателот Стево Пендаровски денеска на маргините на Самитот на членките на Процесот за соработка на земјите од Југоисточна Европа во Анталија се сретна со неговиот турски колега Реџеп Тајип Ердоган.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close