0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Pendarovski u konsultua me ekspertë juridikë rreth Ligjit për regjistrim

Presidentit, Stevo Pendarovski është në konsultime me ekspertë juridikë dhe më pas do ta nënshkruajë Ligjin për regjistrim, deklaruan për MIA-n nga Kabineti i presidentit dhe shtojnë se qëndrimi i presidentit do të komunikohet këtyre ditëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close