0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëSektori civilVideo deklaratë

Pendarovski: Të investohet në arsim për ngritjen e vetëdijes për ndryshimet klimatike

Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski sot premtoi se do të ndërmarrë gjithçka që është në kompetencë të tij me qëllim që të zbuten efektet negative nga ndryshimet klimatike dhe dërgoi apel publik deri te të gjithë kompetentët në vend ta rrisin angazhimin e tyre.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close