0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Pendarovski: Pushteti dhe opozita ta zgjatin dorën – regjistrimi të zbatohet në maj ose qershor, të mos ketë bojkot

Presidenti Stevo Pendarovski konsideron se mund të bëhet kompromis për regjistrimin dhe të dy opsionet  politike kundërshtuese ta zgjatin dorën - pushteti të pajtohet që regjistrimi të zbatohet në maj ose në qershor, ndërsa opozita të mos e bojkotojë.

Back to top button
Close
Close