0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikë

Pendarovski për “Shpigel”: Plani ynë B është fillimi i negociatave në fund të vitit

- Marrëveshja e Prespës kërkonte guxim dhe vizion të madh, besoj se këtë e kanë kuptuar edhe në Gjermani. Për këtë Maqedonia e Veriut nuk ka plan B. Plani ynë B është fillimi i negociatave  në fund të vitit, thotë presidenti Stevo Pendarovski në intervistën për edicionin e internetit të gazetës gjermane "Shpigel".

Back to top button
Close
Close