0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Pendarovski: Pandemia do të kalojë, le t’i tejkalojmë ndarjet dhe t’i shërojmë plagët

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot i uroi qytetarët me rastin e festave të Vitit të Ri.

Back to top button
Close
Close