0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталВидео изјаваМакедонија.СлајдерПолитика

Пендаровски: Пандемијата ќе помине, да ги надминеме поделбите и да ги залечиме раните

Претседателот на република Северна Македонија Стево Пендаровски денеска до граѓаните упати честитка по повод новогодишните празници.

Back to top button
Close
Close