0_Web_Актуелно0_Македонија.Портал0_Спорт.ПорталПолитикаСпортФудбал

Пендаровски: Одигравте херојски, се гордееме со вас

Претседателот на државата Стево Пендаровски им честита на  македонските фудбалери за играта која ја покажаа на натпреварот со Холандија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close