0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikëVideo deklaratë

Pendarovski: Nuk ka asnjë alternativë tjetër përveç respektimit të vazhdueshëm të protokolleve të mbrojtjes, nëse është e nevojshme Armata do të sigurojë logjistikë

Në mungesë të vaksinës dhe ilaçit për këtë sëmundje Kovid-19, nuk ka asnjë alternativë tjetër përveç respektimit të vazhdueshëm të protokolleve mbrojtëse, distancës fizike, mbajtjes së maskave dhe numrit të reduktuar në mënyrë drastike të mbledhjeve shoqërore dhe familjare. Bëni për veten tuaj dhe të dashurit tuaj, u bëri thirrje qytetarëve presidenti Stevo Pendarovski pas seancës së nëntë të sotme të Këshillit të Sigurimit.

Back to top button
Close
Close