0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Pendarovski: Në kushte të pandemisë arsimi dhe shkenca bëhen ende më të rëndësishme

- Presidenti Stevo Pendarovski sot mbajti fjalim  në konferencë onlajn  përkushtuar arsimit të lartë në rajonin e Ballkanit Perëndimor, me temën "Vlerat e përbashkëta, aftësitë dhe zhvillimi i qëndrueshëm". Konferenca është mbështetur nga Shërbimi gjerman për këmbim akademik - DAAD.

Back to top button
Close
Close