Фотосервис

Пендаровски го врачи мандатот за состав на Влада

Претседателот Стево Пендаровски му го врачи мандатот за состав на Влада на претседателот на СДСМ и пратеник во Собранието Зоран Заев

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close