0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Пендаровски до волонтерите: Вие сте пример како треба да бидеме солидарни и да помагаме

Претседателот Стево Пендаровски по повод одбележувањето на 5 Декември - Меѓународниот ден на волонтерството, денеска онлајн разговараше со волонтери од различни региони и организации од Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close