0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikëShoqëri

Pendarovski do të vaksinohet në Kumanovë, Boçvarski në Shtip, një pjesë e ministrave në Shkup

Presidenti Stevo Pendarovski sot do të vaksinohet kundër Kovid-19 në pikën e vaksinimit në sallën sportive në SHF “Pero Nakov" në Kumanovë. Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Blagoj Boçvarski, do ta marrë dozën e parë të vaksinës kundër Kovid-19 në pikën e vaksinimi në Shtip.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close