0_Maqedoni.PortalHendbollPolitikë

Pendarovski dhe Zaevi ua uruan fitoren hendbollistëve dhe plasmanin në fazën kryesore

- Presidenti Stevo Pendarovski dhe kryeministri Zoran Zaev dërguan urime për hendbollistët e Maqedonisë së Veriut të cilët me fitoren ndaj Kilit siguruan plasman në fazën kryesore të Kampionatit Evropian në Hendboll që mbahet në Egjipt.

Back to top button
Close
Close