0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Pendarovski dhe Zaev nuk ndjejnë përgjegjësi për bllokadën e Bullgarisë, ajo bazohet në kërkesa jashtë Marrëveshjes

Presidenti Stevo Pendarovski dhe kryeministri Zoran Zaev,  nuk ndjejnë përgjegjësi për shkak të bllokadës së Bullgarisë. Sipas presidentit Pendarovski,  bllokada bazohet në kërkesë të Sofjes jashtë Marrëveshjes  për fqinjësi të mirë, ndërsa sërish kryeministri Zaev tha se gjithë bota na sheh si evropianë me një vështrim për të ardhmen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close