0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Pendarovski dhe Pahor në Ohër në stërvitjen demonstruese të ekipeve speciale të Armatës

Presidentët e Maqedonisë së Veriut dhe Sllovenisë, Stevo Penarovski dhe Borut Pahor sot e vizituan Kampin për trajnim në ujë të Armatës së Repubëikës së Maqedonisë, ku e ndoqën stërvitjen demonstruese të pjesëtarëve të forcave speciale të Armatës.

Back to top button
Close
Close