0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Pendarovski dhe Bytyqi biseduan për prioritetet ekonomike dhe sfidat e pandemisë

Presidenti Stevo Pendarovski sot e priti zëvendëskryeministrin për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi i cili në takim ka informuar për prioritetet e ekonomike të shtetit për periudhën e ardhshme, ndërsa të cilat duhet të sigurojnë rritje ekonomike të përshpejtuar dhe të qëndrueshme, standard më të lartë jetese dhe cilësi jetese për qytetarët, në kushte të pandemisë të shkaktuar nga Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close