0_Maqedoni.Portal0_Sport,PortalHendbollVideo deklaratë

Pendarovski deri tek kampionët evropian të hendbollit: Treguar se jeni sportistë dhe njerëz të mirë

Presidenti Stevo Pendarovski sot i priti kampionët evropianë, hendbollistët e KH “Vardar” të cilët për herë të hyrë e fituan titullin e kampionit evropian.

Back to top button
Close
Close