0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Пелоси негативна на Ковид-19

Спикерот на Претставничкиот дом на САД, Ненси Пелоси е тестирана негативно на Ковид-19, соопшти нејзиниот кабинет.

Back to top button
Close
Close