0_Македонија.ПорталПолитички партии

Пецаков: Се сомневаме околу износот за набавка на картички за патарини за српските туристи

Уште една сомнителна зделка и милионски тендер на најкриминалната влада во Европа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close