Partitë politikePolitikëTekste origjinale

PDSH-ja zyrtarizon kandidaturën e Sadi Bexhetit për Tetovën

Sonte, më 18 qershor, u mbajt Kuvendi i Degës Tetovë ku u zgjodh kryetari i degës dhe anëtarësia e kryesisë së degës. Ndërsa, poashtu, në këtë kuvend u zyrtarizua edhe kandidatura e Prof. Sadi Bexheti për kreun e Komunës së Tetovës..

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close