0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderMakedonija.SlajderБизнисБизнис.ПорталОпштество

Пазар на органски производи во „Јавна соба“ – три саботи урбано шопинг доживување

Свежи органски домати, краставици, пиперки, рукола, зелка, компири, органски јаболков оцет, маџун и кашкавал, се само дел од палетата производи кои ќе може да се купат на првиот Пазар за органски производи - ПАЗАР.орг што се отвора денеска во 10 часот на зелената тераса на „Јавна соба“, а ќе се одржува и следните две саботи, на 26 јуни и на 3 јули.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close