0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Павлов: Добрите резултати во континуитет, мотив плус за мојот сон, пласман на Олимпијадата

Македонскиот каратист Емил Павлов со бронзен медал се врати од Европското првенство кое од 28-31 март се одржа во Гвадалахара, Шпанија.

Back to top button
Close
Close