0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Павле Беловски избран за в.д. претседател на ССНМ

Павле Беловски е избран за в.д. претседател на Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) на Собранието што се одржа во саботата.

Back to top button
Close
Close