0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Paunovski: Qeveria na premtoi se vitin e ardhshëm do të na miratojë punësime të 20 inspektorëve

Drejtori i Inspektoratit shtetëror të tregut, Stojko Paunovski sot theksoi se punët rreth punësimeve të reja kanë nisur prej fillimit dhe se gjatë vitit të ardhshëm do të kenë 20 punësime të reja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close