0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

„Патот на Северна Македонија кон ЕУ – што е следно?“

Онлајн дебата „Патот на Северна Македонија кон ЕУ - што е следно?“ ќе биде одржана денеска во организација на германскиот Институт Аспен. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close