Svet.SlajderСветСвет.Портал

Пашињан: Путин имаше исклучителна улога во запирање на крвопролевањето

Премиерот на Ерменија, Никол Пашињин денеска изјави дека рускиот претседател Владимир Путин одиграl исклучителна улога во запирање накрвопролевањето во Нагорно-Карабах

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close