0_Maqedoni.PortalShoqëri

Pasdite moti vende-vende do të jetë jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, nga e marta shumë më nxehtë

Moti sot pasdite vende-vende do të jetë jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura maksimale do të arrijë 35 gradë, ndërsa në Shkup deri 31 gradë. Indeksi UV do të jetë 8, informon Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close