0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Pasaporta dhe letërnjoftime me emrin e ri kushtetues të shtetit nga viti i ardhshëm

- Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski pret që vitin e ardhshëm të fillojë zbatimi i projektit për pasaporta dhe letërnjoftime me emrin e ri kushtetues të shtetit.

Back to top button
Close
Close